Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О специальной (свободной) экономической зоне "Порто-франко" на территории Одесского морского торгового порта" (относительно регулирования инвестиционной деятельности на территории СЭЗ "Порто-франко")

Заключение к проекту закона Украины от 26.12.2014 № 1642
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на засіданні 4 березня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто-франко" на території Одеського морського торговельного порту" (щодо регулювання інвестиційної діяльності на території СЕЗ "Порто-франко")" (реєстр. N 1642), поданий народним депутатом України Чекітою Г. Л.

Стратегічною метою проекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є досягнення у найближчій перспективі рівня розвитку Одеського морського порту, який забезпечував би його функціонування як повноправного елемента міжнародної транспортної системи.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 9 лютого 2015 року висловлює суттєві зауваження до поданого законопроекту (додається).

Кабінет Міністрів України не підтримує вищезазначений проект (додається).

Опрос