Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 265-2 Кодекса Украины об административных правонарушениях (относительно улучшения положения в организации дорожного движения)

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2014 № 1636
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо покращення становища в організації дорожнього руху)" (реєстр. N 1636 від 25 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 04 березня 2015 року (протокол N 12) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо покращення становища в організації дорожнього руху) (реєстр. N 1636 від 25 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України М. Т. Федоруком.

Згідно з Пояснювальною запискою метою Законопроекту є забезпечення створення безпечних умов для учасників дорожнього руху, збереження життя і здоров'я громадян, а також підвищення ефективності впливу на дисципліну учасників дорожнього руху.

Для досягнення мети автором Законопроекту пропонується внести зміни до статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими надаються повноваження працівникам Державної автомобільної інспекції тимчасово затримувати транспортний засіб за порушення правил зупинки та стоянки.

Зокрема, на думку автора, прийняття Законопроекту сприятиме запобіганню вчиненню правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, зниженню рівня аварійності на дорогах, збільшенню пропускної спроможності автомобільних доріг у містах України.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з наступного.

Опрос