Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно тарифа на электроэнергию для субъектов хозяйствования в городах-спутниках АЭС)

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2014 № 1635
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на засіданні 11.02.2015 р. (протокол N 7) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо тарифу на електроенергію для суб'єктів господарювання у містах-супутниках АЕС (реєстр. N 1635 від 25.12.2014 р.), поданий народними депутатами України Ксенжуком О. С., Бандуровим В. В., Москаленком Я. М., Лівіком О. П., Шиньковичем А. В., Яніцьким В. П., Развадовським В. Й.

Законопроектом передбачається внесення зміни до статті 12 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" та статті 17 Закону України "Про електроенергетику" щодо встановлення тарифу на електроенергію для всіх категорій споживачів, у тому числі суб'єктів господарювання, розташованих на території міст-супутників АЕС, у розмірі 70 відсотків діючого тарифу для відповідної групи споживачів.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України у висновку висловило ряд зауважень та запропонувало для прийняття виваженого рішення щодо законопроекту отримати експертний висновок Уряду.

У висновку Міністерства економічного розвитку, що виконаний на доручення Кабінету Міністрів України законопроект не підтримується.

Опрос