Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно тарифа на электроэнергию для субъектов хозяйствования в городах-спутниках АЭС)

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2014 № 1635
Дата рассмотрения: 30.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо тарифу на електроенергію для суб'єктів господарювання у містах-супутниках АЄС" (реєстр. N 1635 від 25.12.2014 р.)

У законопроекті шляхом внесення змін до ст. 12 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" та ст. 17 Закону України "Про електроенергетику" пропонується встановити, що тариф на електроенергію для всіх категорій споживачів, у тому числі суб'єктів господарювання, розташованих на території міст-супутників АЕС, встановлюється у розмірі 70 відсотків діючого тарифу для відповідної групи споживачів. Згідно ж з чинною нормою така пільга застосовується лише для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "створення привабливих умов для утворення, роботи підприємств та організацій, що знаходяться в містах-супутниках атомних електростанцій, що призведе до залучення інвестицій у ядерну галузь та, в цілому, сприятиме підвищенню безперебійності та безпечності роботи атомних енергоблоків".

Головне управління, розглянувши внесений законопроект, вважає за доцільне щодо нього висловити такі зауваження.

Опрос