Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О документах Украины, удостоверяющих личность и дающих право выезда за рубеж

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2014 № 1632
Дата рассмотрения: 12.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про документи України, що посвідчують особу та дають право виїзду за кордон" (до реєстр. N 1632 від 25.12.2014 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто проект Закону України "Про документи, що посвідчують особу та дають право виїзду за кордон" (далі - проект), яким передбачається втрата чинності Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Крім того, у проекті передбачено внесення змін до Законів України "Про дорожній рух", "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" та деяких інших.

За змістом Пояснювальної записки до законопроекту, його прийняття "спрямовано на реформування системи документів в Україні, які видаються громадянам України, іноземцям та особам без громадянства та мають своїм призначенням посвідчувати особу громадянина України, посвідчувати особу громадянина України для виїзду за кордон, посвідчувати особу іноземця або особи без громадянства, що постійно або тимчасово проживає на території України, посвідчувати особу іноземця або особи без громадянства, що постійно проживає в Україні, для виїзду за кордон. Законопроект також спрямовано на вдосконалення процедур надання адміністративних послуг відносно цих документів та системи зберігання інформації, яка вноситься до них" (п. 1 пояснювальної записки).

Опрос