Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О железнодорожном транспорте" (относительно организации перевозок пассажиров городским железнодорожным транспортом)

Заключение к проекту закона Украины от 25.12.2014 № 1631
Дата рассмотрения: 31.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо організації перевезень пасажирів міським залізничним транспортом)" (реєстр. N 1631 від 25.12.2014)

У законопроекті шляхом внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" пропонується визначити поняття "міське залізничне сполучення" як "перевезення вантажів і пасажирів у межах одного міста України", а також встановити, що тарифи на перевезення пасажирів і багажу у міському сполученні встановлюються відповідними залізницями за погодженням з місцевими органами виконавчої влади. При цьому, якщо рівні тарифів, що не забезпечують рентабельності цих перевезень, збитки залізниць компенсуються з місцевих бюджетів. Пропонується також віднести до компетенції місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування здійснення контролю за роботою залізничного міського пасажирського транспорту.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "покращення транспортного обслуговування жителів міст шляхом організації перевезень пасажирів міським залізничним транспортом".

Головне управління, проаналізувавши законопроект, в цілому вважає аргументи на користь його прийняття, наведені у супровідних документах, як такі, що заслуговують на підтримку.

Опрос