Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 5 Раздела VI "Заключительные положения" Закона Украины "О морских портах Украины" (относительно получения документов разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 24.12.2014 № 1607
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На виконання доручення Голови Верховної Ради України В. Б. Гройсмана від 24.12.2014 та відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" Комітет Верховної Ради України з питань транспорту на своєму засіданні 4 березня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до пункту 5 Розділу VI "Прикінцеві положення" Закону України "Про морські порти України" (щодо отримання документів дозвільного характеру) реєстр. N 1607 від 24.12.2014, внесений народним депутатом України Остапчуком В. М.

У проекті пропонується надати право Адміністрації морських портів України провадити до отримання необхідних ліцензій та інших документів дозвільного характеру діяльність на основі відповідних документів у межах строку їх дії, отриманих державними підприємствами, правонаступником прав та обов'язків яких, згідно з розподільчими балансами є Адміністрація морських портів України. Крім цього, у проекті передбачається встановити дворічний строк переоформлення правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна, внесені до статутного капіталу Адміністрації морських портів України, з моменту її державної реєстрації.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у наданому висновку зазначає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Згідно висновку Комітету з питань запобігання і протидії корупції законопроект відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

До Комітету надійшли пропозиції та зауваження від міністерств і центральних органів виконавчої влади.

У Міністерства інфраструктури України та Державної регуляторної служби України відсутні пропозиції та зауваження до проекту Закону.

Опрос