Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 5 Раздела VI "Заключительные положения" Закона Украины "О морских портах Украины" (относительно получения документов разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 24.12.2014 № 1607
Дата рассмотрения: 29.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до пункту 5 Розділу VI "Прикінцеві положення" Закону України "Про морські порти України" (реєстр. N 1607 від 24.12.2014 р.), внесений народним депутатом України В. М. Остапчуком

У проекті пропонується надати право Адміністрації морських портів України провадити до отримання необхідних ліцензій та інших документів дозвільного характеру діяльність на основі відповідних документів, отриманих державними підприємствами, правонаступником прав та обов'язків яких, згідно з розподільчими балансами, є Адміністрація морських портів України у межах строку їх дії. Крім цього, у проекті передбачається встановити дворічний строк переоформлення правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна, внесені до статутного капіталу Адміністрації морських портів України, з моменту її державної реєстрації.

Опрос