Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины и Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно обеспечения международных стандартов в сфере защиты прав ребенка)

Заключение к проекту закона Украины от 24.12.2014 № 1606
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення міжнародних стандартів у сфері захисту прав дитини) (реєстр. N 1606 від 24 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 18) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення міжнародних стандартів у сфері захисту прав дитини) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Остапчуком В. М. та Пономарьовим О. С.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є узгодження понятійного апарату чинного кримінального законодавства України з іншими законодавчими актами України, тобто приведення положень Кримінального кодексу України (далі - КК України) та Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КупАП) у відповідність до міжнародних стандартів у сфері забезпечення прав та основоположних свобод дитини та вимог ратифікованою Україною Конвенції ООН про права дитини для належного законодавчого забезпечення.

Опрос