Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно общественных объединений)

Заключение к проекту закона Украины от 24.12.2014 № 1602
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо громадських об'єднань)" (реєстр. N 1602 від 24 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо громадських об'єднань) (реєстр. N 1602 від 24 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Пацканом В. В. та іншими.

Згідно з Пояснювальною запискою метою прийняття Законопроекту є узгодження положень Податкового кодексу України з нормами Закону України "Про громадські об'єднання" в частині внесення громадських об'єднань до Реєстру неприбуткових установ і організацій, а також в частині звільнення від оподаткування прибутку підприємств та організацій, які засновані громадськими об'єднаннями інвалідів. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внести зміни до статей 154 та 157 Податкового кодексу України, замінивши слова "громадська організація" на "громадське об'єднання".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос