Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно стимулирования создания и деятельности семейных фермерских хозяйств)

Заключение к проекту закона Украины от 23.12.2014 № 1600
Дата рассмотрения: 27.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств)"

У законопроекті шляхом внесення змін до Податкового кодексу України пропонується віднести до сільськогосподарських товаровиробників "фізичну особу - підприємця - голову сімейного фермерського господарства" та поширити на них норми щодо спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства та дозволити застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Головне управління щодо пропозицій законопроекту вважає доцільним зауважити наступне.

Відповідно до Закону України "Про фермерське господарство" фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи. Пропозиції ж щодо створення фермерського господарства без статусу юридичної особи містить проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств" (реєстр. N 1599 від 23.12.2014 р.).

Опрос