Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно стимулирования создания и деятельности семейных фермерских хозяйств

Заключение к проекту закона Украины от 23.12.2014 № 1599
Дата рассмотрения: 12.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

В Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств" (реєстр. N 1599 від 23.12.2014 р.), внесений народними депутатами України Кириленком І. Г., Івченком В. Є., Юрчишиним П. В., Давиденком В. М., Бакуменком О. Б., Заболотним Г. М.

Законопроектом передбачається створення належних законодавчих, економічних та соціальних умов для забезпечення спрощеного порядку трансформації особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства, спрощення реєстрації та організації їхньої господарської діяльності.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку на даний законопроект (16/3-165/1599 від 6 лютого 2015 року) пропонує, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект доцільно повернути на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Опрос