Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 2 Закона Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно предметов закупки, на которые не распространяется действие Закона)

Заключение к проекту закона Украины от 23.12.2014 № 1597
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народним депутатом України Геращенко І. В. та іншими народними депутатами України проект Закону України "Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівлі, на яких не поширюється дія Закону)" (реєстр. N 1597 від 23.12.2014).

Метою прийняття законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці, є створення відповідних законодавчих засад та умов для надання гуманітарної допомоги населенню Донецької та Луганської областей.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 02.02.2015 висловлює зауваження до поданого законопроекту (додається).

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції зазначає, що у проекті закону виявлено корупціогенні фактори та він не відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос