Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об управлении объектами государственной собственности" (относительно управления хозяйственными обществами энергетической отрасли)

Заключение к проекту закона Украины от 23.12.2014 № 1589
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 12) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо управління господарськими товариствами енергетичної галузі)", внесений народним депутатом України Москаленком Я. М. (реєстр. N 1589 від 23.12.2014).

Метою проекту Закону, як зазначає автор, є внесення змін до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", згідно з якими, чистий прибуток, з якого розраховуються та сплачуються дивіденди, зменшується на суму цільових коштів - обсяг інвестиційної та кредитної складової.

Частина коштів, що надійшли у складі тарифу спрямовуються на виконання інвестиційних проектів та повернення кредитних коштів, що були запозичені для фінансування капітальних вкладень - будівництво, реконструкцію, модернізацію об'єктів.

Опрос