Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления борьбы с браконьерством и защиты окружающей среды

Заключение к проекту закона Украины от 23.12.2014 № 1586
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Купрієнком О. В. та Геращенком А. Ю. проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством та захисту навколишнього середовища" (реєстр. N 1586).

Законопроектом пропонується надати право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 65, 65-1, 66, 72, 73, 77, 77-1, 85 та 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) посадовим особам та єгерям мисливських угідь шляхом доповнення новим пунктом 19 частини другої статті 255 КУпАП, з метою розширення прав користувачів мисливських угідь для збереження природних ресурсів та підвищення рівня відповідальності за порушення, пов'язані з нанесенням шкоди навколишньому природному середовищу.

Проаналізувавши положення законопроекту Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду на пленарному засіданні в першому читанні законопроект (реєстр. N 1586) прийняти за основу.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу із урахуванням висловлених пропозицій.

Опрос