Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жилищно-коммунальных услугах

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2015 № 1581-д
Дата рассмотрения: 12.04.2017 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні 12 квітня 2017 року в третє розглянув порівняльну таблицю до законопроекту про житлово-комунальні послуги (реєстр. N 1581-д), прийнятого 02.02.2016 р. Верховною Радою України за основу.

З метою підготовки узгодженої редакції зазначеного проекту Комітетом було створено Робочу групу. Протягом лютого - червня 2016 р. відбулися засідання Робочої групи, у яких брали участь уповноважені особи Мінрегіону, Міненерговугілля, Мінсоцполітики, Міністерства екології та природних ресурсів, НКРЕКП, Антимонопольного комітету; Київської міської держадміністрації, а також представники галузевих асоціацій, об'єднань профспілок, громадських інституцій та міжнародні експерти.

За час опрацювання проекту до нього надійшло 440 поправок від 26 народних депутатів України, 287 з яких враховано (у тому числі редакційно, частково та по суті), а 153 поправки відхилено як такі, що суперечать концепції та завданням проекту.

Опрос