Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О жилищно-коммунальных услугах

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2015 № 1581-д
Дата рассмотрения: 09.12.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про доопрацьований проект Закону України про житлово-комунальні послуги

На виконання Постанови Верховної Ради України від 11.11.2015 р. N 778-VIII "Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України про житлово-комунальні послуги" (реєстр. N 1581) Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства підготовлено до розгляду у повторному першому читанні зазначений законопроект.

Редакція законопроекту, підготовлена Кабінетом Міністрів України, потребувала суттєвого доопрацювання, оскільки він мав багато недоліків: неточні формулювання термінів; невизначеність особливостей надання житлово-комунальних послуг в одноквартирних будинках, гуртожитках, у житловому фонді соціального призначення; відсутність повного переліку вимог до кандидатів в управителі. Крім того, не було запропоновано напрямів вирішення проблемних питань житлово-комунального господарства:

Поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства та створення конкурентного середовища на ринку послуг, удосконалення системи управління підприємствами галузі, підвищення ефективності діяльності підприємств.

Опрос