Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1577
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на своєму засіданні 24 грудня 2014 року (протокол N 03) розглянув проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (реєстр. N 1577 від 22.12.2014 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується внести зміни до 66 законодавчих актів України, якими скасовуються широке коло пільг і виплат окремим категоріям осіб, змінюється порядок їх здійснення та переглядається рівень соціальних гарантій з метою оптимізації бюджетних коштів.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 24.12.2014 року N 16/3-1163/1577 надало низку зауважень, у тому числі необхідності техніко-юридичного доопрацювання, та звернуло увагу на те, що законопроект безпосередньо стосується соціально-трудової сфери, тому відповідно до статті 21 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" проекти законів з питань формування та реалізації державної соціальної та економічної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин подаються відповідними органами виконавчої влади з урахуванням пропозицій всеукраїнських профспілок, їх об'єднань. Водночас, законопроект не містить погодження ні іншими міністерствами та відомствами, ні з безпосередньо профспілковими організаціями, основним призначенням яких є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти прийняв рішення Рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 3 частини першої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (реєстр. N 1577 від 22.12. 2014 р.), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути суб'єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Опрос