Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно некоторых вопросов возмещения государством ущерба)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1575
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 24 грудня 2014 року (протокол засідання N) розглянув проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо деяких питань відшкодування державою шкоди) (реєстр. N 1575), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроект носить суто технічний характер. Згідно з пояснювальною запискою необхідність внесення запропонованих змін обумовлена об'єднанням у рамках реформування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом створення Фонду соціального страхування.

Під час обговорення законопроекту на засіданні Комітету народні депутати - члени Комітету зауважили, що пропозиції, викладені в законопроекті реєстр. N 1575 доцільно долучити до комплексного законопроекту (реєстр. N 1578) про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи), який знаходиться на розгляді в Комітеті.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України у своєму висновку вважає, що оскільки законопроект (реєстр. N 1575) системно пов'язаний з проектом Закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (реєстр. N 1573), то він може розглядатися Верховною Радою України тільки після прийняття відповідного рішення щодо законопроекту (реєстр. N 1573).

Опрос