Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О социальных услугах

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1554
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про соціальні послуги (реєстр. N 1554 від 22 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про соціальні послуги (реєстр. N 1554 від 22 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Барвіненком Д. В. та Матвійчуком Е. Л.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є вдосконалення та оптимізація законодавчого регулювання надання соціальних послуг, створення нормативних та організаційних передумов для формування цілісної системи надання соціальних послуг. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внесення змін до законів України "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю", "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей", "Про здійснення державних закупівель", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим", "Про благодійну діяльність та благодійні організації".

Опрос