Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно реформирования органов внутренних дел

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1550
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ (реєстр. N 1550 від 22 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ (реєстр. N 1550 від 22 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є реформування системи органів внутрішніх справ, оптимізація структури Міністерства внутрішніх справ України, усунення дублювання функцій підрозділами органів внутрішніх справ, удосконалення їх діяльності та позбавлення невластивих їм функцій. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внести зміни та доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального процесуального кодексу України, законів України "Про міліцію", "Про оперативно-розшукову діяльність", "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю", "Про транспорт", "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України" та "Про ветеринарну медицину".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос