Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О финансовых услугах и государственном регулировании рынков финансовых услуг" относительно раскрытия информации

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1545
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності на своєму засіданні 24.12.2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації" (реєстр. N 1545 від 22.12.2014 р.), внесений Кабінетом Міністрів України.

Проект Закону має на меті законодавче врегулювання питання доступу споживачів фінансових послуг до інформації про діяльність фінансових установ.

Відповідну інформацію про фінансові установи - учасників ринку фінансових послуг передбачається положеннями проекту Закону надавати шляхом розміщення її на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, та на власних веб-сторінках фінансових установ у мережі Інтернет.

Опрос