Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 188-1 Уголовного кодекса Украины (относительно недопущения хищения природного газа)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1544
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 188-1 Кримінального кодексу України (щодо недопущення розкрадання природного газу)" (реєстр. N 1544), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроект розроблено з метою запобігання правопорушенням у сфері суспільних відносин, що регулюють порядок постачання та споживання природного газу.

З огляду на це у проекті пропонується внести зміни до статті 1881 Кримінального кодексу України, встановивши кримінальну відповідальність не лише за викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання (чинна редакція ст. 1881 КК), а й за викрадення в такій спосіб природного газу.

Проаналізувавши зазначений законопроект народні депутати України - члени Комітету зазначили, що прийняття цього законопроекту сприятиме запобіганню злочинам у газовій сфері, забезпеченню дисципліни газопостачання та споживання газу відповідно до обсягів природного газу, встановлених договорами.

Опрос