Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 25 Закона Украины "Об отпусках" (относительно отпусков работникам по месту работы на территории проведения антитеррористической операции)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1543
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 24 грудня 2014 року проект Закону України "Про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (реєстр. N 1543), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується надати працівникам, які працюють на території проведення антитерористичної операції, право на отримання відпустки без збереження заробітної плати на весь період проведення такої операції з урахуванням часу, необхідного для повернення на місце роботи після прийняття рішення про її припинення.

Для реалізації зазначеної мети Уряд пропонує частину першу статті 25 Закону України "Про відпустки" доповнити пунктом 18 такого змісту:

"18) працівникам на період проведення антитерористичної операції у відповідному населеному пункті з урахуванням часу, необхідного для повернення до місця роботи, але не більш як сім календарних днів після прийняття рішення про припинення антитерористичної операції".

На думку Комітету, прийняття законопроекту дозволить врегулювати на законодавчому рівні питання збереження трудових відносин працівників, які переміщаються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах і не мають змоги виходити на роботу у зв'язку з небезпекою для життя та здоров'я, на весь період проведення антитерористичної операції.

Опрос