Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 9 Закона Украины "Об обороне Украины" (относительно военнопленных и интернированных в особый период)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1535
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (щодо військовополонених й інтернованих в особливий період) (реєстр. N 1535 від 22 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 14 січня 2015 року (протокол N 7) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (щодо військовополонених й інтернованих в особливий період) (реєстр. N 1535 від 22 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою впорядкування питань щодо збору, охорони та забезпечення тримання військовополонених й інтернованих осіб в особливий період.

Для досягнення мети Урядом пропонується внести доповнення до статті 9 Закону України "Про оборону України", надавши повноваження Кабінету Міністрів України встановлювати порядок здійснення заходів щодо поводження з військовополоненими та інтернованими особами в особливий період відповідно до норм міжнародного права.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос