Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особом порядке осуществления отдельных полномочий органов местного самоуправления на период проведения антитеррористической операции в Донецкой и Луганской областях

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1529
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана розглянув проект Закону України про особливий порядок здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування на період проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях (реєстр. N 1529, доопрацьований), поданий народним депутатом України А. Артеменком.

Метою зазначеного законопроекту, за визначенням суб'єкта права законодавчої ініціативи, є створення умов для забезпечення життєдіяльності відповідних територіальних громад, вирішення питань місцевого значення шляхом визначення особливого порядку здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування на період проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях у разі нездійснення повноважень, передбачених законодавством України, органами місцевого самоврядування - районними та обласними радами.

У ході розгляду питання народні депутати України - члени Комітету взяли до уваги наступну ключову обставину.

Опрос