Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно исполнительных органов юридических лиц и улучшения инвестиционной политики)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2014 № 1526
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (реєстр. N 1526 від 22 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 18) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб та покращення інвестиційної політики) (реєстр. N 1526 від 22 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Воропаєвим Ю. М.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою вдосконалення національного законодавства, що регулює відносини корпоративного управління.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни та доповнення до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), Кодексу законів про працю України, законів України "Про господарські товариства", "Про акціонерні товариства", "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про захист економічної конкуренції" відповідно до яких, запроваджується механізм передачі повноважень виконавчого органу юридичної особи іншій юридичній особі на підставі договору.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос