Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования порядка прохождения военной службы и вопросов социальной защиты граждан Украины, проходящих военную службу во время особого периода

Заключение к проекту закона Украины от 19.12.2014 № 1525
Дата рассмотрения: 15.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 15 січня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду" (реєстр. N 1525), поданий народними депутатами України С. Пашинським, І. Вінником.

Проектом передбачено зміни до двох кодексів - Про працю та Кримінального кодексу, а також законів України "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" і "Про місцеве самоврядування в Україні".

Пропонується запровадити норми щодо:

Опрос