Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно усиления уголовной ответственности за доведение до банкротства кредитного союза)

Заключение к проекту закона Украины от 19.12.2014 № 1518
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за доведення до банкрутства кредитної спілки" (реєстр. N 1518 від 19 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 11 - 12 лютого 2015 року (протокол N 10) проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за доведення до банкрутства кредитної спілки) (реєстр. N 1518 від 19 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Капліним С. М., на відповідність його Конституції України.

Згідно з Пояснювальною запискою метою прийняття Законопроекту є посилення кримінальної відповідальності керівників кредитних спілок, винних у доведенні до банкрутства кредитної спілки, у зв'язку із складним фінансовим становищем кредитних спілок, що на сьогоднішній день пов'язано не лише з наслідками світової фінансової кризи, а й частково з недосконалістю законодавства та неналежним контролем за діяльністю кредитних спілок.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос