Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно дерегуляции в сфере государственного пробирного контроля

Заключение к проекту закона Украины от 18.12.2014 № 1511
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері державного пробірного контролю (реєстр. N 1511 від 18 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері державного пробірного контролю (реєстр. N 1511 від 18 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Кужель О. В.

Згідно з пояснювальною запискою метою прийняття Законопроекту є суттєве скорочення адміністративного втручання органів державного нагляду (контролю) у діяльність суб'єктів господарювання приватного сектору економіки та покращення умов ведення бізнесу. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними", Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", що передбачають оптимізацію контрольно-наглядових органів ювелірного ринку України, підвищення рівня захисту прав громадян, як споживачів виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, а також вдосконалення порядку пропуску через митний кордон України та митне оформлення алмазів, відповідно до міжнародних зобов'язань України.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос