Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О железнодорожном транспорте" относительно усиления контроля и устранения злоупотреблений

Заключение к проекту закона Украины от 18.12.2014 № 1507
Дата рассмотрения: 30.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо посилення контролю та усунення зловживань)" (реєстр. N 1507 від 18.12.2014)

У законопроекті шляхом внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" (далі - Закон) пропонується запровадити автоматизовану систему моніторингу переміщення залізничного транспорту - систему нагляду та спостереження за залізничним рухомим складом, побудовану на основі навігаційних систем та контролю місцезнаходження, що складається з відповідного обладнання стільникового та/або радіозв'язку, обчислювальної техніки, цифрових карт тощо.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "забезпечення організації та моніторинг переміщень залізничного транспорту, підвищення його рентабельності за рахунок оптимізації маршрутів переміщення та припинення корупційних схем" (п. 2).

Опрос