Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 263 Уголовного кодекса Украины (относительно установления дополнительного вида ответственности за обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами)

Заключение к проекту закона Украины от 17.12.2014 № 1500
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення зміни до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо встановлення додаткового виду відповідальності за поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) (реєстр. N 1500 від 17 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на засіданні 04 березня 2015 року (протокол N 12) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення зміни до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо встановлення додаткового виду відповідальності за поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) (реєстр. N 1500 від 17 грудня 2014 року), поданий народним депутатом України Королем В. М.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту його метою є посилення безпеки школярів, студентів, інших осіб, які перебувають на території закладів освіти, а також державних службовців і службовців місцевого самоврядування та відвідувачів органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Законопроектом передбачається доповнити статтю 263 Кримінального кодексу України новою частиною, якою встановлюється кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, громадських чи виправних робіт, арешту, або обмеження волі за перебування із вогнепальною чи холодною зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами або вибуховими пристроями в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, або в приміщеннях чи на території закладів освіти. Ця норма не поширюватиметься на осіб, які уповноважені законом перебувати зі зброєю у вказаних місцях (військовослужбовців Управління державної охорони, державної служби охорони тощо).

Вирішуючи питання про відповідність законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос