Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" (относительно исключения возможности внесения изменений в Единый государственный реестр юридических лиц и физических лиц - предпринимателей по поддельным документам)

Заключение к проекту закона Украины от 16.12.2014 № 1475
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 4 лютого 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо унеможливлення внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за підробними документами (реєстр. N 1475), поданий народним депутатом України Продан О. П.

Метою прийняття законопроекту є унеможливлення рейдерських захоплень підприємств шляхом внесення змін до статутних документів на підставі ксерокопій, а також забезпечує можливість притягнення до відповідальності осіб, винних у підробці документів з метою рейдерського захоплення юридичних осіб.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 02.02.2015 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень і пропозицій (додається).

Комітет з питань запобігання і протидії корупції вважає, що у проекті не виявлено корупційних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос