Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" (относительно исключения возможности внесения изменений в Единый государственный реестр юридических лиц и физических лиц - предпринимателей по поддельным документам)

Заключение к проекту закона Украины от 16.12.2014 № 1475
Дата рассмотрения: 02.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо унеможливлення внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за підробленими документами" (реєстр. N 1475 від 16.12.2014 року, внесений народним депутатом України О. П. Продан)

У проекті пропонується внести зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", згідно з якими зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі та до її установчих документів вноситимуться виключно на підставі оригіналу відповідного рішення органів управління юридичної особи, тоді як за чинною редакцією відповідних норм такі зміни могли вноситися на підставі ксерокопій та нотаріально засвідчених копій відповідних документів. На думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, прийняття проекту "сприятиме покращенню інвестиційного клімату в Україні через унеможливлення "рейдерських" захоплень юридичних осіб та забезпечення захисту прав власності".

Опрос