Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" (относительно уточнения порядка осуществления отдельных полномочий)

Заключение к проекту закона Украины от 15.12.2014 № 1473
Дата рассмотрения: 19.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув на своєму засіданні 19 березня 2015 року (протокол засідання N 12) проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо уточнення порядку здійснення окремих повноважень" (реєстр. N 1473 від 15.12.2014), поданий народними депутатами України Ю. Дерев'янком, І. Сусловою, В. Івченком.

У законопроекті пропонується внести зміни до статей 26, 42, 67 та 76 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", які стосуються окремих питань виконання та відповідальності за виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування, управління комунальним майном, розширенням повноважень сільського, селищного, міського голови, участі сільської, селищної, міської ради у створенні, перепрофілюванні або ліквідації підприємств та організацій загальнодержавного значення (їх відокремлених підрозділів), розташованих на відповідній території.

Комітет з питань запобігання та протидії корупції у висновку від 26.12.2014 р. зазначає, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам актикорупційного законодавства.

Комітет з питань правової політики та правосуддя у висновку від 05.03.2015 р. звертає увагу, що даний законопроект не суперечить положенням Конституції України.

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України" у висновку від 11.03.2015 р. висловлює зауваження щодо доповнення повноважень сільського, селищного, міського голови та пропонує за наслідками розгляду у першому читанні прийняти законопроект за основу.

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація малих міст України" у висновку від 16.03.2015 р. зазначає, що законопроект повністю відповідає потребам малих міст.

Опрос