Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О семенах и посадочном материале" (относительно гармонизации законодательства Украины в сфере семеноводства и питомниководства с законодательством ЕС и ВТО)

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1460
Дата рассмотрения: 03.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 3 лютого 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (щодо гармонізації законодавства України у сфері насінництва та розсадництва до законодавства ЄС та СОТ), реєстр. N 1460 від 12.12.2014 р., поданий народними депутатами України Головком М. Й., Осуховським О. І., Левченком Ю. В., Іллєнком А. Ю., Марченком О. О., Бубликом Ю. В., Рудиком С. Я.

Законопроектом пропонується нова редакція Закону України "Про насіння і садивний матеріал", в якій передбачається удосконалення системи сертифікації насіння і садивного матеріалу, вимог щодо обігу насіння та садивного матеріалу, визначень окремих базових термінів у даній сфері, що дозволить, на думку авторів проекту, гармонізувати цей Закон із законодавством ЄС та СОТ, а також приведе його у відповідність до законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Опрос