Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О семенах и посадочном материале" (относительно гармонизации законодательства Украины в сфере семеноводства и питомниководства с законодательством ЕС и ВТО)

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1460
Дата рассмотрения: 30.12.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (щодо гармонізації законодавства України з законодавством ЄС та СОТ)" (реєстр. N 1460 від 12.12.2014 р.)

У проекті пропонується нова редакція Закону України "Про насіння і садивний матеріал", в якій передбачено вдосконалити систему сертифікації насіння і садивного матеріалу, вимоги щодо обігу насіння та садивного матеріалу, визначення окремих базових термінів у даній сфер законодавчого регулювання тощо. На думку розробників проекту, його реалізація дозволить гармонізувати цей закон з законодавством ЄС та СОТ, а також привести його у відповідність до законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

Проаналізувавши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо нього наступні зауваження.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос