Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно обеспечения равных прав и возможностей женщин и мужчин в избирательном процессе)

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1456
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні 22 квітня 2015 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у виборчому процесі)" (реєстр. N 1456 від 12.12.2014 р.), поданий народним депутатом України Кондратюк О. К. та іншими народними депутатами України.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", "Про вибори народних депутатів України", "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", якими передбачається встановлення обмежень щодо кількості представників однієї статі у виборчих списках кандидатів у депутати на парламентських та місцевих виборах.

Опрос