Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно особенностей трансляции (ретрансляции) рекламы, которая содержится в программах и передачах иностранных телерадиоорганизаций)

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1455
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана від 16 грудня 2014 року Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні 24 грудня 2014 року (протокол N 4) розглянув законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)" (реєстр. N 1455 від 12.12.2014 р.), внесений народними депутатами України Кондратюк О. К., Абдулліним О. Р., Княжицьким М. Л., Геращенко І. В., Денисенком В. І.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про рекламу", "Про телебачення і радіомовлення" в частині особливостей розміщення реклами у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій.

За задумом авторів законопроект має на меті створити належні умови для функціонування українських телекомпаній, усунення негативних чинників, які стримують розвиток вітчизняної телеіндустрії.

Опрос