Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно особенностей трансляции (ретрансляции) рекламы, которая содержится в программах и передачах иностранных телерадиоорганизаций)

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1455
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана від 16 грудня 2014 року Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні 24 грудня 2014 року (протокол N 4) розглянув законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)" (реєстр. N 1455 від 12.12.2014 р.), внесений народними депутатами України Кондратюк О. К., Абдулліним О. Р., Княжицьким М. Л., Геращенко І. В., Денисенком В. І.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про рекламу", "Про телебачення і радіомовлення" в частині особливостей розміщення реклами у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій.

За задумом авторів законопроект має на меті створити належні умови для функціонування українських телекомпаній, усунення негативних чинників, які стримують розвиток вітчизняної телеіндустрії.

Присутні на засіданні члени Комітету одноголосно погодилися з доцільністю законопроекту та переконані, що запропонований підхід відповідає національним інтересам - розроблений задля розвитку української телеіндустрії та ширшого розповсюдження програм і передач вітчизняного виробництва.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень.

Враховуючи зазначене, Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України включити проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій) до порядку денного пленарного засідання та за наслідками розгляду прийняти його у першому читанні за основу з дорученням Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики підготувати цю законодавчу ініціативу до другого читання.

Опрос