Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 15 Закона Украины "О защите прав потребителей" (относительно обозначения страны производителя (исполнителя, продавца))

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2014 № 1450
Дата рассмотрения: 21.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо позначення країни виробника (виконавця, продавця)" (реєстр. N 1450 від 12.12.2014 року), внесений народним депутатом України І. А. Артюшенком

У проекті пропонується доповнити частину другу статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" положеннями, згідно з якими при доведенні до відома споживачів інформації про місцезнаходження виробника (виконавця, продавця) обов'язково мають позначатися слова "Виробник" ("Виконавець", "Продавець"), назва країни та її державний прапор на площі, яка складає не менше 30 % площі, зайнятою інформацією про продукцію. У випадку, якщо супровідна документація чи інший спосіб доведення інформації до споживачів складається з кількох сторінок (складових частин), зазначене позначення здійснюється на площі, яка складає не менше тридцяти відсотків площі такої титульної сторінки (основної складової частини). На думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, "очікуваним наслідком прийняття законопроекту є збільшення валових показників національного продукту у зв'язку з високим рівнем запиту в суспільстві на підтримку українського виробника та законного спрощення доступу до інформації про нього".

Опрос