Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О воинской обязанности и военной службе" относительно увольнения с военной службы лиц, имеющих на содержании детей-инвалидов I или II группы

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1448
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 11 лютого 2015 року розглянув поданий народними депутатами України А. Деркачем, І. Єремєєвим проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби осіб, які мають на утриманні дітей-інвалідів І чи II групи (реєстр. N 1448).

Законопроект розроблено з метою створення правових умов посилення захисту прав дітей-інвалідів, батьки яких проходять військову службу. У зв'язку з цим пропонується викласти в новій редакції абзац другий пункту "ґ" частини восьмої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби військовослужбовців (матері чи батька), які мають на утриманні дітей-інвалідів I чи II групи віком до 23 років.

Опрос