Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной поддержке санаторно-курортного реабилитационного центра "Слов'янський курорт"

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1446
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму на засіданні 15 вересня 2015 року розглянув проект Закону про державну підтримку санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" (реєстр. N 1446), поданий народними депутатами України Солодом Ю. В. та Королевською Н. Ю.

З метою створення умов для належного функціонування санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" у законопроекті пропонується запровадити заходи щодо його державної підтримки, що передбачають закупівлю 70 відсотків путівок санаторіїв, що входять до складу санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" за рахунок коштів державного бюджету, погашення за рахунок коштів державного бюджету заборгованості перед постачальниками комунальних послуг, що утворилася станом на 31 грудня 2014 року; списання податкового боргу, що виник станом на 31 грудня 2014 року; запровадження для санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" оплати за житлово-комунальні послуги; послуги з газо- та електропостачання, що використовуються для власних потреб, за цінами і тарифами, встановленими для населення.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України висловило низку зауважень до законопроекту.

Міністерство соціальної політики України не підтримує законопроект.

Під час обговорення законопроекту члени Комітету зазначили, що Бюджетним кодексом України не передбачене фінансування за рахунок коштів державного бюджету санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт", тому прийняття рішення щодо фінансування центру з державного бюджету порушить принципи бюджетної системи щодо неупередженості і справедливості та матиме ознаки корупції.

Опрос