Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной поддержке санаторно-курортного реабилитационного центра "Слов'янський курорт"

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1446
Дата рассмотрения: 21.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму на засіданні 21 квітня 2015 року розглянув проект Закону "Про державну підтримку санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" (реєстр. N 1446), поданий народними депутатами України Солодом Ю. В. та Королевською Н. Ю.

З метою створення умов для належного функціонування санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" у законопроекті пропонується запровадити заходи щодо його державної підтримки, що передбачають закупівлю 100 відсотків путівок санаторіїв, що входять до складу санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" за рахунок коштів державного бюджету, погашення за рахунок коштів державного бюджету заборгованості перед постачальниками комунальних послуг, що утворилася станом на 31 грудня 2014 року; списання податкового боргу, що виник станом на 31 грудня 2014 року; запровадження для санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" оплати за житлово-комунальні послуги; послуги з газо- та електропостачання, що використовуються для власних потреб, за цінами і тарифами, встановленими для населення.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету у своєму висновку зазначив, що реалізація законопроекту потребуватиме додаткових витрат державного бюджету і призведе до втрат доходів бюджету.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України висловило низку зауважень до законопроекту.

Кабінету Міністрів України не підтримує законопроект.

Опрос