Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной поддержке санаторно-курортного реабилитационного центра "Слов'янський курорт"

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1446
Дата рассмотрения: 06.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про державну підтримку санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт"

У законопроекті, з метою створення умов для належного функціонування санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" (далі - СКРЦ "Слов'янський курорт"), пропонується запровадити заходи щодо його державної підтримки, якими передбачено:

закупівлю 100 відсотків путівок санаторіїв, що входять до складу СКРЦ "Слов'янський курорт") за рахунок коштів державного бюджету;

погашення за рахунок коштів державного бюджету заборгованості СКРЦ "Слов'янський курорт"), перед постачальниками комунальних послуг, яка утворилася станом на 31 грудня 2014 року;

списання податкового боргу СКРЦ "Слов'янський курорт", який виник станом на 31 грудня 2014 року;

оплату за житлово-комунальні послуги, послуги з газо- та електропостачання, що використовуються СКРЦ "Слов'янський курорт" для власних потреб, за цінами і тарифами, встановленими для населення.

Головне управління, погоджуючись в цілому з необхідністю державної підтримки зазначеного спеціалізованого реабілітаційного центру, разом із тим вважає доцільним зауважити наступне.

1. Згідно зі статтею 1 проекту держава має викуповувати "100 відсотків путівок санаторіїв, що входять до складу СКРЦ "Слов'янський курорт" санаторно-курортного реабілітаційного центру "Слов'янський курорт" за рахунок бюджетних коштів, які повинні передбачатися у Державному бюджеті України. Зауважимо, що така пропозиція не повною мірою відповідає вимогам частини другої статті 95 Конституції України, якими передбачено, що "виключно законом про Державний бюджет України визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків". Крім того, оскільки Пояснювальна записка до законопроекту не містить інформації щодо обсягу бюджетних коштів, необхідного для придбання таких путівок, то неможливо оцінити, які витрати слід буде щорічно передбачати у Держбюджеті України зважаючи на складний сучасний стан з державними фінансами.

Опрос