Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О саморегулируемых организациях

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1444
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про саморегулювальні організації (реєстр. N 1444 від 11 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про саморегулювальні організації (реєстр. N 1444 від 11 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Королевською Н. В., Солодом Ю. В., Павленком Ю. О.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою сприяння здійсненню та розвитку господарської діяльності, підвищення якості товарів, робіт та послуг, забезпечення ефективної взаємодії між суб'єктами, які здійснюють господарську діяльність, та органами державної влади.

Законопроектом пропонується визначити засади створення та діяльності саморегулювальних організацій суб'єктів господарської та/або професійної діяльності, утворених ними для захисту та представництва власних інтересів.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос