Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения государственной поддержки предпринимательской деятельности самозанятых лиц в сфере услуг

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1424
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 11 лютого 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки підприємницької діяльності самозайнятих осіб у сфері послуг" (реєстр. N 1424), поданий народним депутатом України Кужель О. В.

Метою прийняття законопроекту є запровадження економічно стимулюючого механізму для самозайнятих фізичних осіб (у разі неможливості працевлаштування їх, як безробітних, на підходящу роботу) для здійснення ними підприємницької діяльності у сфері послуг після їх взяття на облік органами державної фіскальної служби.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 12.01.2015 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно направити суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання (додається).

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку від 17.02.2015 року, зазначає, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів та законопроект відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Кабінет Міністрів України у своєму висновку від 10.02.2015 року, не підтримує зазначений законопроект (додається).

Народні депутати України - члени Комітету під час обговорення законопроекту погодились з його автором щодо необхідності розвитку системи самозайнятості, скорочення безробіття за рахунок заохочення самозайнятості громадян у сфері послуг.

Опрос