Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 6 Закона Украины "О государственных наградах Украины" (относительно предоставления звания Герой Украины гражданам Украины, иностранцам и лицам без гражданства)

Заключение к проекту закона Украины от 24.12.2014 № 1421-1
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо надання звання Герой України громадянам України, іноземцям та особам без громадянства) (реєстр. N 1421-1 від 24 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 14 січня 2015 року (протокол N 7) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо надання звання Герой України громадянам України, іноземцям та особам без громадянства) (реєстр. N 1421-1 від 24 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Білецьким А. Є.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою надання права Президенту України присвоювати звання Герой України іноземцям та особам без громадянства.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до частини другої статті 6 Закону України "Про державні нагороди України", передбачивши, що звання Герой України може присвоюватися іноземцям та особам без громадянства, які здійснили визначний геройський вчинок або визначне трудове досягнення.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос