Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных наградах Украины" (относительно предоставления права присвоения звания Герой Украины лицам, не являющимся гражданами Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1421
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо надання права присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України) (реєстр. N 1421 від 11 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 14 січня 2015 року (протокол N 7) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо надання права присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України) (реєстр. N 1421 від 11 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Романовою А. А.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою встановлення можливості присвоєння звання Герой України особам, які не є громадянами України.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до частини другої статті 6 Закону України "Про державні нагороди України", передбачивши, що звання Герой України може присвоюватися громадянам інших держав за здійснення ними визначного геройського вчинку або визначного трудового досягнення.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос