Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины (относительно уменьшения срока временного хранения товаров гуманитарной помощи для внутренне перемещенных лиц)

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1419
Дата рассмотрения: 21.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо зменшення строку тимчасового зберігання товарів гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб)" (реєстр. N 1419 від 11.12.2014 р.)

У законопроекті шляхом внесення змін до ст. 204 Митного кодексу України пропонується встановити загальний строк тимчасового зберігання товарів гуманітарної допомоги під митним контролем для внутрішньо переміщених осіб, визначених такими відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", не більше 10 робочих днів.

Законопроект, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, спрямований на забезпечення своєчасного та невідкладного отримання внутрішньо переміщеними особами гуманітарної допомоги.

Головне управління, проаналізувавши законопроект, вважає за доцільне зазначити таке.

1. Виходячи з вимог законодавчої техніки, пропоновані у проекті зміни до Митного кодексу України слід викласти у вигляді нової частини, а не нового пункту статті 204 Кодексу.

2. У Пояснювальній записці до проекту доцільно було б надати обґрунтування пропозиції щодо встановлення зменшеного строку тимчасового зберігання відповідної продукції у робочих, а не у календарних днях, як це передбачено чинною нормою ч. 1 ст. 204 Митного кодексу України

Опрос