Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обязательности онлайн-трансляции открытых заседаний комитетов Верховной Рады Украины

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1405
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язковості онлайн-трансляції відкритих засідань комітетів Верховної Ради України) (реєстр. N 1405 від 11.12.2014 р.)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язковості онлайн-трансляції відкритих засідань комітетів Верховної Ради України) (реєстр. N 1405 від 11.12.2014 р.) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Томенком М. В. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту його метою є сприяння створенню умов до відкритості та публічності діяльності комітетів Верховної Ради України.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до законів України "Про Регламент Верховної Ради України" та "Про комітети Верховної Ради України", якими пропонується передбачити обов'язкову онлайн-трансляцію у повному обсязі відкритих засідань комітетів Верховної Ради України та розміщення інформації на офіційних веб-сайтах комітетів Верховної Ради.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос